Тип на рецепт: пица

ПИЦА СО ПИЛЕШКО

Пица со пилешко

Тип на рецепт: Кујна:
Средна оцена: (0 / 5)

Вкусен рецепт за пица со пилешко, моцарела, рузмарин и лук.

Повеќе
ПЕЧЕНИ МИНИ КАПРЕЗЕ ПИЦИ

Печени мини капрезе пици

Тип на рецепт: Кујна:
Средна оцена: (3 / 5)

Варијанта на мини пици печени на скара.

Повеќе
ПИЦА СО СЛАНИНА И КРОМИД

Пица со сланина и кромид

Тип на рецепт: Кујна:,
Средна оцена: (0 / 5)

Рецепт за домашна пица со карамелизиран кромид, пржена сланина и сирење.

Повеќе
Recipe Ads