Тип на рецепт: месено

Леб со лук и зачини

Тип на рецепт: Кујна:
Средна оцена: (4 / 5)

Вкусен рецепт за зачинето лепче кое идеално се комбинира со млечен намаз.

Повеќе

Ролат од спанаќ и шунка

Тип на рецепт: Кујна:
Средна оцена: (5 / 5)

Вкусно предјадење комбинирано со одличен изглед.

Повеќе

Мафини од спанаќ и козјо сирење

Тип на рецепт: Кујна:
Средна оцена: (0 / 5)

Мафини со спанаќ, сирење и чери домати.

Повеќе

Пита со сланина и кашкавал

Тип на рецепт: Кујна:
Средна оцена: (0 / 5)

Вкусна пита која можете да ја послужите и ладна и топла. Одлично се комбинира со ...

Повеќе

Пирошки со пилешко месо

Тип на рецепт:, Кујна:
Средна оцена: (5 / 5)

Дали знаевте дека полнетите пирошки се по потекло од Шпанија? Таму почнале да ги приготвуваат ...

Повеќе

Ивина Ѕвезда

Тип на рецепт: Кујна:
Средна оцена: (0 / 5)

Состојки 200 гр. сирење бело ким 1 жолчка 3 округли кори лиснато тесто 500 гр. ...

Повеќе